Üst Menu
Search
Generic filters

Ana Menu

TEŞEKKÜRLER

Emekli Emniyet mensuplarına gereken ilgi gün geçtikçe çoğalmakta, bu da tüm emeklileri mutlu etmektedir.

Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü bünyesinde “Emekli Personel Büro Amirliği” Bakanlık makamının 11.02.2002 tarihli onayı ile kurulmuş olup, emekli personele bu büro aracılığı ile daha etkin, verimli ve sür’atlı hizmet götürülmesi planlanmıştır.

Başta Sayın Bakanımız Rüştü Kazım Yücelen ve Sayın Genel Müdürümüz Vali İ. Kemal Önal ile bu hizmete emeği geçen tüm yetkilileri teşekkürü borç biliriz.

Onayın bir sureti ile Emekli Emniyet mensuplarına sağlanan hizmetleri açıklayan Sosyal Hizmetler Daire Başkanımızın yazısını sizlere sunuyoruz.

Derneğimiz ve Dergimiz çok yeni, bazı eksikliklerimizin olduğunun bilincindeyiz. Bu eksikliklerimizi sür’atle giderecemize inancımız gün geçtikçe artmaktadır.

Bu kadarını beklemediğimiz, maddi ve manevi bir destek görmekteyiz. İzmir İl emniyet Müdürümüz Sayın Halil TATAŞ Çağın Polisi Dergisinin mart sayısı basım ücreti olan beşyüz milyon lirayı banka hesabımıza göndererek derneğimize ve dergimize güç katmıştır. Sevgili kardeşimize sonsuz teşekkürler.

Anlamılı bir bağışta yurdumuzun küçük illerinden birisi olan Adıyaman ilinden yapılmıştır. İl müdürü sayın Halil Suntar başarı dilekleri belirten bir mesaj göndermiş iki yüz milyon bağış temin etmiştir. Kendisini kutluyor ilgisine teşekkürü borç biliyoruz. 

Derneğimizin en büyük sıkıntısı bilgisayarımızın olmayışı idi. Bu gereksinimizi Polis Bakım Sandığımız emanet bir bilgisayar vererek gidermiştir. Ayrıca ANKARA Sigortadan da dergimize ilan sözü vermiştir. Başta Sandık Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Fehmi Öztunç ve tüm Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederiz.

Bir anlamlı ve değerli yardımda Bilgi İşlem Daire Başkanımız  Sayın A. Gani Yıldırım’dan gelmiştir.

2002 model tam donanımlı bilgisayarı Derneğimize bağış yapılmasına sağlamıştır. Biz yaşlı ağabeyilerini bayramda hediye almış çocuklar gibi sevindirdi ve mutlu etti. Teşekkürler.

Bir yardım vaadini de Ankara İli Emniyet Müdürü Sayın Hasan Yücesan’dan aldık. Şu anda yönetim kurulu üyelerinin ve konuklarımızın oturacağı doğru dürüst (koltuk demiyoruz) sandalyelerimiz dahi yok.

Genel Müdürlüğümüzün okuma salonu olarak tahsis ettiği ve emeklilerin huzurlu ve güvenli bir ortam da bir araya geleceği salonumuz var. Bomboş oturacak koltuklarımız yok.

İşte bu eksikliklerimizi Sayın Hasan Yücesan gidereceğini vaad etti. Kendisine teşekkür ediyoruz.

 

Emekli Emniyet Müdürleri

Genel Yönetim Kurulu