Üst Menu
Search
Generic filters

Ana Menu

İstanbul Şubemizin Yeni Yıla Merhaba Gecesi

image002 (3)          İstanbul Şubemiz Yeni Yıla Merhaba Balosu’nu Maya Takviminin son gününe tesadüf eden 21 Aralık 2012 Cuma akşamı gerçekleştirdi.

image004 (1)

          Merter Eğitim ve Kongre Merkezi Balo salonunda üyeler ve eşleri ile  dostlarının yanında meslek büyüklerimizin de katılımıyla Balomuz coşku ve neşe içinde yapıldı.

image001

image003

 

          Geceye misafirler yanında meslek büyüklerimiz eski bakanlarımızdan Nevzat AYAZ ve eski genel müdürlerimizden Yılmaz ERGUN şeref misafiri olarak katıldılar ve meslekle ilgili anılarını misafirlerle paylaştılar.

          Geceye ayrıca İzmir’den Kültür Bakanlığı sanatçısı Engin ÇIR da katılarak konuklara Türk sanat müziği ve kendi bestelerinden örneklerle müzik ziyafeti çekti, akabinde kendisine şube başkanımız Yalçın ÇAKICI tarafından konuklar ve yönetim adına bir şükran plaketi takdim edildi.

          Bu arada Genel başkanlığımız ve katılamayan büyüklerimizin de yeni yıl için iyi dilek mesajları misafirlerle paylaşıldı.

          Gecenin geç saatlerine kadar coşku ve neşe içerisinde devam eden   Balomuza yılbaşı pastasının yenilmesi ve ardından yeni yılda tüm dostlara mutluluk, sağlık ve huzurlu günler temennisiyle son verildi.

image010