Üst Menu
Search
Generic filters

Ana Menu

Hüseyin ÇELİK TEMÜD-DER Genel Merkezi’nde

polis_dergi_mart_2013 (1)_004Emniyet Teşkilatına yakınlığı ve sıcak ilgisiyle tanınan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Hükümet sözcüsü ve önceki Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, 20 Şubat 2013 günü Ankara Gazi Mustafa Kemal Bulvarı’ndaki Türkiye Emekli Emniyet Müdürleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Merkezi’ne gelerek dernek yönetim kuruluna iade-i ziyarette bulundu.

Türkiye’de polisin vefakar ve cansiperane çalışmalarını yakından takip ve takdir ettiğini, vatandaşlarımızın mal ve can güvenliğini sağlamak gibi son derece ulvi bir görevi deruhte eden emniyet mensuplarını kutladığını, bu bakımdan her zaman polisin donanım, hukuki ve özlük hakları alanında iyileştirilmesinden yana olduğunu, özlük haklarıyla ilgili iyileştirmenin mutlaka emeklilere de yansıtılması gerektiğinin altını çizen Çelik, bu konudaki girişimleri daima destekleyeceği vaadinde bulundu.

Dernek Genel Merkezi özel defterine “Türkiye Emekli Emniyet Müdürleri Derneği’ni ilk defa ziyaret ettim. Yediğimiz öğle yemeği, Yönetim Kurulu Üyeleri ile yaptığımız sohbet doyumsuzdu. Yıllarca asayişimizi sağlamış müdürlerimize ömür boyu huzur ve güzellikler diliyorum.

Selam ve muhabbetle…”

İbaresini yazarak imzalayan Sayın Hüseyin Çelik’e bu nazik jestinden dolayı yönetim kurulu olarak şükranlarımızı sunuyoruz.