Üst Menu
Search
Generic filters

Ana Menu

Bizim Sınıf’dan “Bir Yıldız Kaydı”

polis_dergi_eylul_2013_019553 Asım SARI 1966”ların en zeki, en çalışkanlarından ne dediğini bilen, ilkeli güzel adam. Arkadaş canlısı. Bizim bütün devre toplantılarına katılmayı ihmal etmezdi. 53 yıllık arkadaşlarıyla her köşede buluşur hasret giderirdi. Çocukları Hülya, Derya ve Hakan’ dan bahseder mutlu olurdu.

Ama kader 24 Ağustos gecesi onu kötü yakaladı. 17 yaşındaki genç bir motosikletli Ankara Aydınlıkevler’de yoldan karşıya geçerken çarptı. Acilen hastaneye kaldırıldı. Bana İsmail TAŞKAFA arkadaşım durumu bildirdi. 28 Ağustos günü saat 15.00’a kadar Atilla AYTEK ve İsmail TAŞKAFA arkadaşlarım çocukları da dâhil Asım’ın her şeyi ile çok ilgilenmelerine rağmen beyin kanamasına Doktorlar da hiçbir şey yapamadılar. Buraya kadarmış ve bizim dualarımız da yetmedi. Sözün bittiği yer… Mekânın cennet olsun. Nurlar içinde yatsın. Ailesine çocukları Hülya, Derya ve Hakan’a Allah sabırlar versin.

30 Ağustos Cuma günü Sakarya’da ki Yeni Emirsultan mezarlığında toprağa verilene kadar hep yanında olan evlatlarından da Allah Razı olsun. Ne mutlu…

Artık Asım SARI yok. Ankara Polisevindeki Emniyet Müdürleri Lokalinde göremeyecekler O’nu. Ama Asım SARI hep gönlümüzde yaşayacak. Kötü bir ölüm, o bunu hak etmemişti. Mekânı Cennet Olsun. Nurlar içinde yatsın. Allah herkese ölümün iyisini versin. Kalan arkadaşlarına sağlıklı, uzun ömürler diliyorum.

Sevgiler, saygılar…

*   Asım SARI’nın organlarını bağışlayan çocuklarına tebrikler

*   Emniyet Genel Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığına ve Sakarya İl Emniyet Müdürlüğüne verdiği güzel hizmetlerden dolayı şükranlarımızı arz ederiz.