Üst Menu
Search
Generic filters

Ana Menu

Bizim Sınıf

polis_dergi_haziran_2013_046 polis_dergi_haziran_2013_047 polis_dergi_haziran_2013_048( POLİS KOLEJİ ve AKADEMİSİ 1960-1966’lılar)

Geçen yıl 2012 Çanakkale Toplantısında kararlaştırdığımız gibi, bu yıl da 16–17–18 Mayıs 2013 tarihinde bir yıllık özlemden sonra Eskişehir Polis Evinde toplandık. Bu yılki beraberliğimize 30 devre arkadaşımız eşleriyle birlikte katıldılar. Tekrar buluştuğumuz bugüne kadar çok acı ve üzücü olaylar yaşadık. Sınıf arkadaşlarımızdan Selahattin GÜLTEPE, Yusuf UZAR ve eşi ile arkasından da Necdet MENZİR’ i kaybettik. Değerli eşlerine ve yakınlarına sabırlar diliyoruz. Mekânları Cennet olsun.

ESKİŞEHİR GEZİ PROGRAMI

16 Mayıs Perşembe          ;

 • İlk önce gelenlerin eşleri Polis Evi Müdürü Gülbahar ÖNDERIŞIK ve Polis Fatma Hanım refakatinde Eskişehir Panoramik şehir turu ve Alışveriş Merkezlerini gezdiler.

17 Mayıs Cuma      ;

 • Sazova Kültür Sanat ve Bilişim Parkı ( Uzay Müzesi-Korsan Gemisi-Tren Gezisi)
  • Öğlen polis evinde Çi börek ziyafeti
  • 14:00 te Kent Park Gezisi ( Yapay Plaj )
  • Eski – Yeni Odun Pazarı Evleri Gezisi
  • Çağdaş Cam El Sanatları Müzesi – Kurşunlu Camii Külliyesi – Otantık Atlıhan El sanatları çarşısı ( Lüle taşı )
  • Gece saat 20.00 da tarihi Abacı Konak Otelde müzikli akşam yemeği ( TRT ve Türkiye Radyolarının değerli Sanatçısı arkadaşımız Recep KAYMAK’ tan harika bir program)

18 Mayıs Cumartesi          ;

 • 10:00 da Porsuk Nehrinde özel botla gezi (Gondollar)
  • 11:30 da ünlü Sarar Tesisleri gezisi ve Alışveriş
  • Eskişehir’de görev yapmış ve orada yaşayan Halil BOZDOĞAN, birlikte Büyük Şehir Belediye Meclis Üyeliği yapan yönetici arkadaşı Alaattin Bey’in ilgileri ile alışverişte %50 tenzilat
  • Çiftelerde Sakarya Nehrinin çıktığı Sakarya başı gezisi ve Öğle yemeği
  • 18:00 de Polis Evine dönüş

 

 

19 Mayıs Pazar      ;

 • 2014 yılında ülkemizin başka bir İlinde yine güzel anılarla buluşmak üzere ayrılış.

     Bu gezimizin belirlenen tarihte yapılmasına çok özel ilgi ve yardımlarını esirgemeyen, rahatsız olmasına rağmen tedavi görmekte olduğu hastane odasından takibi ve talimatları ile bizi fevkalade mutlu eden çok değerli kardeşimiz Eskişehir İl Emniyet Müdürü SN. Naci KURU ve Eşine, yardımcısı İl Emniyet Müdürü Vekili SN. Mustafa BAYRAM’a, Polis Evi Şube Müdürü SN. Gülbahar ÖNDERIŞIK ve ekibine, asayiş şube müdürü SN. Ayhan BODUR ve Özel Güvenlik Şube Müdürü SN. Hakim Günay ESEN’e, Gezi boyunca bizi izleyen ve görüntüleyen Kameraman Polis Memuru SN. Ali AKYÜZ’e, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kurum Rehberi SN. Nurcan CANALP’e, Eskişehir’e yerleşmiş emekli Kaptan Pilot Emniyet Müdürü SN. Engin CAN ve eşi, E. BŞK SN. ÖzcanCAN’a ve Eskişehir’de 11 yıl görev yaptıktan sonra emekli olan halen Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Meclis üyeliği yapan E. Emniyet Müdürü SN. Halil BOZDAĞAN ve Eşi Neslican Hanımefendiye, bize Eskişehir’de gösterdikleri konukseverlikleri için binlerce teşekkürler.

Güzel Eskişehir’e güzellikler katan herkese sonsuz teşekkürler.

Hoşçakal güzel şehir…

 NOT:

BİZİM SINIF 40 kişi kaldık . Allah Kalanlara Sağlıklı Ömürler versin .

10 kişi de kalsak yıllık toplantılar devam edecektir.

Sevgiler , Saygılar …

Bu yazı Eskişehir Emniyet Müdürü Naci KURU’nun vefatından önce kaleme alınmıştır. Kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Mekânı cennet olsun…