Üst Menu
Search
Generic filters

Ana Menu

Bizim Sınıf Denizli’de

BİZİM  SINIF  DENİZLİ’ DE

yüksel tuncel-1 

YÜKSEL TUNCEL

                                                                                                                      Temüd-der İstanbul Şube

       Kurucu Üyesi-Başkanı

E. 1. Sınıf Emniyet Müdürü

 

DSC_45531960-1966’lılar bu sene yıllık toplantısında; 8-9-10 Mayıs 2014’te Denizli Polisevi’ndeydik.

Aksatmadan her toplantıya katılan E. Vali Naci PARMAKSIZ  ve eşi  Zehra Hn. ile Ulvi KÖKTEN ve eşi, Ali DERE, Polis Koleji ve akademinin Almanca öğretmeni (sınıf arkadaşımız) Mehmet KARAARSLAN ve eşi, Tamer KIRKLAR, eşi, gelini ve torunu, Orhan KAYMAZ  ve eşi  ile oğlu, gelini ve torunu, Günay KARABİBER ve eşi ile misafirleri, Turan KOZAN ve eşi, Erşen BAHÇEKAPILI ve eşi, Halil BOZDOĞAN ve eşi ile çocukları, Doğan AYRILMAZ ile ben Yüksel TUNCEL ve eşimle yine 54 yıllık arkadaşlarımızla beraber olduk.

Tam 40 kişi kaldık, aramızda 23 kişi yok artık. Geçen sene çok kötü bir kazayla aramızdan ayrılan Asım SARI’nın 2 kızı Hülya, Derya ve güzel torunu ile Özel MÜDERRİSOĞLU arkadaşımızın eşi  Sabahat MÜDERRİSOĞLU da, her toplantıda olduğu gibi yine bizimle birlikteydiler. Katılamayan arkadaşlarımızın hepsinin sağlık başta olmak üzere çok özel dert ve sıkıntıları vardı. Bizim sınıftakiler artık 68-72 yaşlarında oldukları için bayağı ciddi sağlık sorunları çıkıyor. Bizim can arkadaşımız Atilla AYTEK Mayıs ayı başında ciddi bir  trafik kazası geçirdi. Ankara’da Sevgi  Hastanesi’nde  halen tedavisi devam ediyor, büyük geçmiş olsun ve Allah şifalar versin. Eşi ameliyat olan İsmail METİN’e, eşi  devamlı tedavi gören Aziz BİLGET ile kayınvalideleri ameliyat olan Hasan UYAR ve Metin ATALAY ile eşlerine de geçmiş olsun der acil şifalar dileriz.

Başta Denizli Valimiz Sn. Abdülkadir DEMİR’e ilgileri için teşekkür ve saygılarımızı arz ediyoruz. Denizli gezimizde kardeşimiz Halil TATAŞ her görev yaptığı illerde olduğu gibi Denizli’de de yaptırdığı yüzme havuzlu şahane Polisevi’nde 8-9-10 Mayıs tarihlerinde 3 gece kaldık. Kendisini telefonla arayarak teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunduk. Sağolasın Halil’im.Gözün arkada kalmasın. Denizli Polisevi Müdürleri Suphi Bey ve Hale Hanım kardeşlerimiz de çok iyi bakıyorlar ve koruyorlar. Onlara da bu güzel  hizmetleri  için teşekkürler ediyoruz.

Ama Denizli İl Emniyet Müdürü kardeşimiz Mevlüt DEMİR’i anlatabilmek çok zor. Çalışkan, zeki, meslek sevgisi, disiplini, sosyal yapısı ile E. Emniyet Müdürü ağabeylerine ve eşlerine ilgisi, saygısı ve nezaketine diyecek yok. Allah O’nu teşkilata, ailesine, eşine ve çocuklarına bağışlasın…İlerde çok daha iyi yerlerde görebileceğimize inanıyorum.Bursa toplantımızda İl Emniyet Müdürü Zeki ÇATALKAYA ve muhterem eşi Bahar Hanım’a da söylemiştim. O’nu önce Ankara Emniyet Müdürü olarak, daha sonra Emniyet Genel Müdür Yardımcısı olarak gördük. Ben ve arkadaşlarım gösterdiği konukseverliği unutamıyoruz. Allah razı olsun…

Denizli İl Emniyet Müdürümüz Sn. Mevlüt DEMİR’e sonsuz sevgi ve şükranlarımızı sunarken, Özel Kalem Amiri Komiser Yusuf kardeşimize, Polis Ahmet  kardeşimize, İl Emniyet Müdür Yardımcıları ve bilhassa Hakkı ÖZDEMİR kardeşimize ve emeği geçen tüm kardeşlerimize de teşekkürler. E. Emniyet Müdürü sınıf arkadaşlarım ve eşleri Mevlüt DEMİR beyefendi kardeşimizin nazik ilgilerinden fevkalade mutlu oldular. Gözleri yaşardı dersek yalan olmaz. Sağolsunlar, varolsunlar. Sağlık ve başarılarının devamını diliyoruz.

Denizli’de, Pamukkale ve tarihi yerler ile alışveriş merkezlerini gezdik, bilhassa hanımefendiler de çok mutlu oldular. Onların Anneler Gününü İl Emniyet Müdürümüz Mevlüt Demir ve biz  de kutladık. Çünkü  onlar herşeyin en iyisine layıktırlar.

9 Mayıs gecesi Denizli’nin en güzel restoranı SAKİ’de, Polisevi’nde de görev yapan usta klavyeci Veli kardeşimiz bize, TRT’de 1966 grubundan Türk Halk Müziğinin değerli sesi büyük sanatçı Recep KAYMAK, her zaman olduğu gibi çok farklı ve duygulu bir program sundu. Biz bize çok güzel eğlendik.

11 Mayıs 2014 Pazar günü, sağ olursak 2015’te başka bir ilde buluşmak üzere vedalaştık. Denizli’yi çok değişmiş ve güzelleşmiş gördük. Emeği geçen herkese ve orada yaşayanlara selam olsun. Teşekkürler…

Sevgiler, Saygılar.

Untitled-1