Üst Menu
Search
Generic filters

Ana Menu

Yeniden Başlarken…

Derneğimiz TEMÜD-DER tarafından 2004 yılında çıkartılmaya başlanan ve aralıksız Aralık 2017 tarihine kadar sürdürülen ancak teknik nedenlerle ara verilen/durdurulan Çağın Polis Dergisi, çağın teknik gelişmelerine uyum sağlayarak “dijital dergi “ olarak yeniden çıkartılmasına karar verilmiştir.

İlk çıktığı andan ara verilinceye kadar geçen sürede dernekte görev alan tüm yöneticilerin özverili gayretleriyle çıkartılan, tasnif edilerek postaya verilen dergimiz tüm yurtta gerek aktif çalışan ve gerekse emekli mensuplarımız
tarafından ilgiyle takip edilmiş ve okunmuştur.

Dergide, emekli üye/mensuplarımız kadar aktif görevde olan meslektaşlarımızın makaleleri yayınlanmış, teşkilattan haberlere geniş ölçüde yer verilmiş, zaman zaman da misafir yazarlar tarafından değişik konulardaki yazılara da yer verilmiştir.

Bu yeni dönemde, dijital dergi PDF formunda ve daha az sayfa olarak hazırlanacak, www.temudder.org.tr web sayfamızda yayınlanacaktır. İlgili kurum ve kuruluşlara mail ekinde gönderilebilecektir. Sayfa adedindeki sınırlama nedeniyle daha ziyade gündemde olan konularda yine aktif görevdeki meslektaşlarımızla emekli mensuplarımızın yazılarına yer verilecektir. Doğal olarak bu süreçte derneğimiz genel merkezince gittikçe artış gösteren önemli projeler, etkinlik ve faaliyetleri ile Antalya, Bursa, İstanbul ve İzmir Şubelerinin faaliyet ve etkinlik haberlerine de yer verilecektir.

Ayrıca teşkilatımızı yakından ilgilendiren yasal düzenlemeler, teşkilatlanmadaki yeniden yapılanma, eğitim, teknik gelişmeler ve doğal olarak suçlarla mücadele konularının ele alındığı makale ve haberler de yayınlanacaktır.Derneğimizin olduğu gibi, dergimiz de her türlü öneri ve yapıcı eleştirilere açık olup, bu önemli iletişim aracının yeniden başlatılmasından dolayı çok sevinçliyiz. Aktif ve emekli mensuplarımızın ilgi ve desteğiyle bundan sonraki dönemde yoluna kesintisiz olarak devam edeceğini umuyoruz.

Hoş bulduk…Ülke ve teşkilatımıza hayırlı olması dileğiyle….

ÖNEMLİ NOT
Dijital dergimizin bu ilk sayısı, derneğimizin Ankara üyesi Ünal Karabıyık’ın maddi destekleriyle yayın hayatına başlamıştır. Kendisine bu ilk adımda verdiği güçlü destekten dolayı Yönetim ve Editör olarak teşekkür ederiz.
✩ ✩ ✩
Dergiyle ilgili öneri, eleştiri ve görüşlerinizi göndermek istemeniz halinde konu başlığını bilgi@temudder.org.tr mail adresine gönderebilirsiniz.

 

Yusuf Vehbi DALDA
TEMÜD-DER İzmir Şube Başkan Yardımcısı
Genel Yönetmen/Editör