Üst Menu
Search
Generic filters

Ana Menu

Dernek Faaliyet ve Haberleri

Derginin Nisan 2020 185.sayısında tanıtımını yaptığımız Emniyet Teşkilatından Emekli Olan/İstifa Edip Başka Alanlarda çalışan mensuplarımızla ilgili projemizden bahsetmiştik.

DERNEK FAALİYET ve  HABERLERİ

EMNİYET TEŞKİLATLARINDAN EMEKLİ OLAN /

İSTİFA EDİP BAŞKA ALANLARDA ÇALIŞAN MENSUPLARIMIZ

“EROL ÖZDEMİR ANISINA-ARAŞTIRMA/ANALİZ

Derginin Nisan 2020 185.sayısında tanıtımını yaptığımız Emniyet Teşkilatından Emekli Olan/İstifa Edip Başka Alanlarda çalışan mensuplarımızla ilgili projemizden bahsetmiştik. Geçen bir yıllık sürede bu alanda derlenen bilgilerle hazırlanan tablonun güncellenmiş halini sizlerle paylaşmak istedik. Bu süreçte, bu tabloda yer alan bazı yazar ve sanatçıların kitaplarının tanıtımı ve eserlerin bir kısmına dergimizin değişik sayılarında yer verilmiştir.

Bu sayının daha da çok olduğunu düşünüyoruz, üyelerimizin desteğiyle bunun devamlı güncellemesini yaparak değerlendirme ve paylaşmaya devam edeceğiz.

TOPLANTILAR

Mart 2020’de dünyada olduğu üzere ülkemizde de etkin olan pandemi salgını dolayısıyla dernek faaliyetleri yasaklanmıştır. Buna karşın, başta eğitim ve bir çok etkinlikte olduğu üzere teknikten yararlanılarak dernek toplantılar, daha ziyade haftalık sohbetler online olarak her hafta yapılmaya çalışılmıştır.

Son zamanlara bu toplantılara dernek üyesi olmayan üyelerimizden de uygun olanların katılım sağlanmaktadır. Ayrıca bu suretçe Genel Sekreterimiz Ahmet SARICA, sürekli olarak kıdemli üye/ağabeylerimiz ile sağlık sorunları olan meslektaşlarımızı telefonla arayarak hal hatırlarını sormuş ve yönetime bilgi sunarak durumları takip edilmektedir.

Dernek genel merkezinde 25 Mart 2021 Perşembe günü Saat: 10.30’da Polis Koleji Mezunları Derneğinin genel kurulu yapılmıştır.

Pandemi kuralları gereği mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak yapılan toplantıda Genel Başkanlığa yeniden Mustafa ÖZGEN seçilip, dilek ve temennilerle son bulmuştur.